CNC Fräsen, CNC Drehen, CNC 5-Achse Bearbeitung, Tieflochbohren
Herstellungsmöglichkeiten von GGG entsprechen der strengen Anforderungen unserer Kunden und unserer Branche
Montage von mechanischen Elementen, MIG und TIG Schweißen, Spezialisierte Qualitätskontrolle
Wir bieten umfangreiche Dienstleistungen an, unsere Kunden schätzen hoch unsere langjährige Erfahrung

Technologie

Die Firma GGG ist Experte für die Herstellung von Feinteilen in der CNC-Steuerung sowie für die mechanische Montage dieser Teile. Unser Angebot umfasst Dienstleistungen im Bereich der Bearbeitung und Ausführung der einzelnen Elemente, bis zur Herstellung und zur Lieferung der Produktionselemente. Wir erstellen auch komplette Baugruppen und Anlagen. Wir fräsen und drehen in CNC-Steuerung und Tieflochbohren.

Technologie

CNC-Drehen

CNC-Drehen-Fräsen

CNC-Fräsen und Bohren

CNC-Bearbeitung

CNC Multi-Achs-Bearbeitung

CNC 5-Achs Simultanbearbeitung

Tieflochbohren

Stahlplatten Herstellen

TIG und MAG Schweißen

Montage von mechanischen Elementen

Montage von elektromechanischen Elementen

Prüfungen und Inspektionen

CMM Messungen

Qualitätskontrolle

Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

MENADŻER SPRZEDAŻY

WYMIAR PRACY:

  • Pełen etat, praca na miejscu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie i rozwój działu sprzedaży
  • Opracowanie strategii sprzedażowej oraz tworzenie planów działań
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju klientów i produktów
  • Analityka rentowności projektów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza techniczna zapytań ofertowych i procesu ofertowania
  • Negocjowanie warunków projektów z obecnymi i nowymi klientami B2B
  • Przygotowanie i zarządzanie budżetem
  • Opracowywanie analiz rynku i analizy konkurencji
  • Zarządzanie projektami
  • Współpraca z działem produkcji i innymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, robotyka, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w branży
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doskonała organizacja pracy
  • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność zarzadzania zespołem
  • Orientacja na cele, doświadczenie w pracy z KPI
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Ponadprzeciętne zdolności analityczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego wraz z rozwojem organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny)

DOKUMENTY:

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”