CNC Turning, CNC Milling and Drilling, CNC 5 Axis Simultanously Machining
GGG offers an extensive array of contract manufacturing capabilities.
CNC Turn-Milling, Deep hole Drilling, 5 Axis Machining
We offer an extensive array of contract manufacturing capabilities.
Testing and Inspections, Quality Assurance
Statistical Process Control (SPC) is used to analyze our internal activities.
We are looking forward to your manufacturing ideas and challenges !

Technology

GGG is an expert in the manufacturing of high-precision CNC machined components and sub-assemblies for a number of various industries. We offer a range of services from machining a single part, through series production launch and running regular production volumes, to developing and assembling complete device or machine.

Technology

CNC Turning

CNC Turn-Milling

CNC Milling and Drilling

CNC Machining

CNC Multi-Axis Machining

CNC 5 Axis Simultanously Machining

Deep hole Drilling, Gun Drilling

Steel Plates Fabrication

TIG and MAG Welding

Mechanical Assembly

Electromechanical Assembly

Testing and Inspections

CMM Measurements

Quality Assurance

      Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

      KONTROLER JAKOŚCI

OPIS STANOWISKA:

  • międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym,
  • nadzór nad przyrządami pomiarowymi,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej.

WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość i biegłość w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • wsparcie doświadczonych współpracowników

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”: