CNC Turning, CNC Milling and Drilling, CNC 5 Axis Simultanously Machining
GGG offers an extensive array of contract manufacturing capabilities.
CNC Turn-Milling, Deep hole Drilling, 5 Axis Machining
We offer an extensive array of contract manufacturing capabilities.
Testing and Inspections, Quality Assurance
Statistical Process Control (SPC) is used to analyze our internal activities.
We are looking forward to your manufacturing ideas and challenges !

Technology

GGG is an expert in the manufacturing of high-precision CNC machined components and sub-assemblies for a number of various industries. We offer a range of services from machining a single part, through series production launch and running regular production volumes, to developing and assembling complete device or machine.

Technology

CNC Turning

CNC Turn-Milling

CNC Milling and Drilling

CNC Machining

CNC Multi-Axis Machining

CNC 5 Axis Simultanously Machining

Deep hole Drilling, Gun Drilling

Steel Plates Fabrication

TIG and MAG Welding

Mechanical Assembly

Electromechanical Assembly

Testing and Inspections

CMM Measurements

Quality Assurance

Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługiwanie procesu realizacji zapytań i zamówień na materiały i usługi
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • Optymalizacja kosztów materiałów i usług
  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość rynku branży metalowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych

DOKUMENTY:

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”