email

DSC04368

 

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji wymagających projektów i produkcji precyzyjnych komponentów dla wielu gałęzi przemysłu dla firm z Polski, Europy i USA. Oferujemy szeroki i kompleksowy zakres usług produkcyjnych.

Nasz zespół

GGG tworzy ponad 240 wykwalifikowanych pracowników łączących pasję z doświadczeniem. 

Nasza unikalna struktura organizacyjna jest zorientowana projektowo, a zespoły specjalistów są indywidualnie dobierane do prowadzenia konkretnych projektów. To umożliwia nam osiąganie doskonałych rezultatów w zakresie kosztów, jakości i terminowości.

Park maszynowy i technologia

Posiadamy ponad 80 nowoczesnych i precyzyjnych obrabiarek CNC zapewniający kompleksowy zakres możliwości produkcyjnych. Stale rozwijamy i optymalizujemy nasze zdolności produkcyjne, usprawniamy procesy wewnętrzne, inwestujemy w nowe maszyny i innowacyjne technologie, wprowadzamy automatyzację i robotyzację, a także rozwiązania Przemysłu 4.0.

Dysponujemy zaawansowanym laboratorium pomiarowym. Wykorzystywane przez nas nowoczesne maszyny współrzędnościowe CMM oraz urządzenia optyczne zapewniają wysoką powtarzalność i precyzję pomiarów, umożliwiają spełnienie wymogów jakościowych w najbardziej wymagających projektach.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w produkcji krótkich i średnich serii precyzyjnych i ultraprecyzyjnych komponentów. Mamy bogate doświadczenie w obróbce szerokiego zakresu materiałów, w tym: stali nierdzewnej, stali stopowej, aluminium i innych metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Oferujemy wsparcie inżynierskie, techniczne i produkcyjne w procesie rozwoju nowych produktów.

Jakość

Naszą jakość potwierdzają certyfikaty systemu zarządzania ISO 9001, certyfikacja AS 9100 dla produkcji lotniczej, norma środowiskowa ISO 14001 oraz norma systemu zarządzania BHP ISO 45001. Technologie spawalnicze opracowujemy i wykonujemy zgodnie z ISO 3834-2, PED 2014/68/EU oraz AD2000.

Najwyższa jakość, profesjonalizm, elastyczność, rzetelność w połączeniu z ukierunkowaniem na zadowolenie klienta przekładają się na naszą reputację w branży.

Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!