email

DSC04368

 

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji wymagających projektów i produkcji precyzyjnych komponentów dla wielu gałęzi przemysłu dla firm z Polski, Europy i USA. Oferujemy szeroki i kompleksowy zakres usług produkcyjnych.

Nasz zespół

GGG tworzy ponad 240 wykwalifikowanych pracowników łączących pasję z doświadczeniem. 

Nasza unikalna struktura organizacyjna jest zorientowana projektowo, a zespoły specjalistów są indywidualnie dobierane do prowadzenia konkretnych projektów. To umożliwia nam osiąganie doskonałych rezultatów w zakresie kosztów, jakości i terminowości.

Park maszynowy i technologia

Posiadamy ponad 80 nowoczesnych i precyzyjnych obrabiarek CNC zapewniający kompleksowy zakres możliwości produkcyjnych. Stale rozwijamy i optymalizujemy nasze zdolności produkcyjne, usprawniamy procesy wewnętrzne, inwestujemy w nowe maszyny i innowacyjne technologie, wprowadzamy automatyzację i robotyzację, a także rozwiązania Przemysłu 4.0.

Dysponujemy zaawansowanym laboratorium pomiarowym. Wykorzystywane przez nas nowoczesne maszyny współrzędnościowe CMM oraz urządzenia optyczne zapewniają wysoką powtarzalność i precyzję pomiarów, umożliwiają spełnienie wymogów jakościowych w najbardziej wymagających projektach.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w produkcji krótkich i średnich serii precyzyjnych i ultraprecyzyjnych komponentów. Mamy bogate doświadczenie w obróbce szerokiego zakresu materiałów, w tym: stali nierdzewnej, stali stopowej, aluminium i innych metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Oferujemy wparcie inżynierskie, techniczne i produkcyjne w procesie rozwoju nowych produktów.

Jakość

Naszą jakość potwierdzają certyfikaty systemu zarządzania ISO 9001ISO 14001 oraz AS 9100 dla produkcji lotniczej. Technologie spawalnicze opracowujemy i wykonujemy zgodnie z ISO 3834-2PED 2014/68/EU oraz AD2000

Najwyższa jakość, profesjonalizm, elastyczność, rzetelność w połączeniu z ukierunkowaniem na zadowolenie klienta przekładają się na naszą reputację w branży.

Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!