Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Technolog/Asystent Technologa

Opis stanowiska:
• Opracowanie i wdrażanie technologii wykonania wyrobu
• Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
• Podejmowanie działań dążących do optymalizacji procesów produkcyjnych i nadzór nad kosztami technologicznymi operacji
• Analiza przyczyn powstawania braków i odchyłek, wyciąganie wniosków i podejmowanie działań korygujących
• Kontrola i nadzór nad narzędziami skrawającymi i oprzyrządowaniem technologicznym • Gospodarka narzędziowa
• Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracownikami produkcji

Wymagania:
• Ukończone studia wyższe o kierunku technicznym (Mechanika, Inżynieria Produkcji, Mechatronika, Automatyka i Robotyka)
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność obsługi programów CAD
• Podstawy obróbki skrawaniem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Benefity i wsparcie pracownicze:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Multisport
  • Świadczenia socjalne
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Nauka języków obcych

lub GGG Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Wielkopolska 1a.

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”

GGG poster3