Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Magazynier/Logistyk wewnętrzny

Opis stanowiska:
• Transport materiału pomiędzy wydziałami i stanowiskami z wykorzystaniem ręcznych wózków paletowych,

• Zasilanie gniazd produkcyjnych w potrzebne materiały i półwyroby,

• przyjmowanie towarów i składowanie na regałach i paletach

• przygotowywanie produktów do wysyłki

• załadunek i wyładunek towaru z/na samochód

• ewidencja i przygotowywanie dokumentów

• korzystanie z systemu ERP

• dbałość o porządek i kontrola zgodności stanów magazynowych

• dostarczanie materiałów do produkcji

Wymagania:

• dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność samodzielnej pracy, uczciwość, zaangażowanie

• wymagana obsługa wózków widłowych - uprawnienia UDT

• Prawo jazdy kat. B

• doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

• znajomość rysunku technicznego – mile widziana

Oferujemy:

•  stabilne warunki zatrudnienia

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość rozwoju zawodowego i awansu

• wsparcie doświadczonych współpracowników

lub GGG Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Wielkopolska 1a.

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”:

GGG poster3