Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

      KONTROLER JAKOŚCI

OPIS STANOWISKA:

  • międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym,
  • nadzór nad przyrządami pomiarowymi,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej.

WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość i biegłość w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • wsparcie doświadczonych współpracowników

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”:

GGG poster3