Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

OPERATOR OBRABIAREK CNC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  praca jako operator maszyny CNC,
  •  ustawianie parametrów programu maszyny i kontrola procesu obróbki, wprowadzanie korekt,
  •  dbanie o prawidłową realizację procesu i jego wydajność

WYMAGANIA:

  •  dobra znajomość rysunku technicznego,
  •  znajomość podstaw obróbki skrawaniem,
  •  wykształcenie min. średnie techniczne,
  •  umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m.in. suwmiarka, mikrometr, średnicówka,

MILE WIDZIANE:

  •  doświadczenie na stanowisku tokarz CNC, frezer CNC, operator CNC lub podobne

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem organizacji,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,.
  • nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet benefitów (karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny)

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”:

GGG poster3