GGG Spółka z o.o. w Radomiu

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej

poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • przeprowadzanie audytów i szkoleń,
  • międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • weryfikacja/nadzór nad dokumentacją produkcyjną.

WYMAGANIA:

  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • wykształcenie o profilu mechanicznym lub związane z zarządzaniem jakością będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane,

OFERUJEMY:

  • dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenia grupowe).

*Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibąw Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami"

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”: