Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

KOORDYNATOR W DZIALE LOGISTYKI

  OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja i zarządzanie transportem
  • Realizacja zleceń transportowych
  • Przygotowanie dokumentacji w eksporcie/imporcie
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie eksport/import
  • Sprawowanie nadzoru nad gospodarką odpadami i opakowaniami
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami i opakowaniam

 WYMAGANIA:

  •          Wykształcenie wyższe
  •          Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  •          Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie
  •          Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  •      Dobra znajomość pakietu MS Office

     OFERUJEMY:

  •         Możliwość rozwoju zawodowego
  •         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •         Pracę w przyjaznej atmosferze
  •      Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych

*Prosimy o dopisanie klauzuli:

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”: