Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

KIEROWNIK WYDZIAŁU PRODUKCJI

WYMIAR PRACY:

  • Pełen etat, praca na miejscu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja i nadzór nad pracą wydziału obróbki wykończeniowej z naciskiem na jakość i terminowość
  • Optymalizacja procesów, podnoszenie wydajności i efektywności
  • Zarządzanie i raportowanie pracy podległych pracowników, egzekwowanie planów oraz harmonogramów produkcji
  • Usprawnianie i rozwijanie procesu produkcyjnego
  • Kontrolowanie czasu pracy podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych produktów
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego i jego raportowanie
  • Współpraca z działem sprzedaży, badań i rozwoju oraz utrzymania ruchu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, robotyka, automatyka lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym i dobra komunikacja
  • Doskonała znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem i procesów pomocniczych
  • Zaangażowanie, umiejętność podejmowania decyzji

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego wraz z rozwojem organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny)

DOKUMENTY:

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

GGG poster3